Často sa opakujúce otázky

CATACLEAN nepoškodí moje vozidlo?

Nie. CATACLEAN testovali v uplynulých 10 rokoch v širokom okruhu. Jeho použitie je bezpečné tak pri dieselových, benzínových motoroch, ako aj pri motoroch s dvoma druhmi paliva.V čom sa líši od iných prípravkov?

CATACLEAN – ide o vynikajúci čistič, žiadnym spôsobom nezmení zloženie paliva ani v benzínových, ani v dieselových motoroch. Vyrobili ho tak, aby očistil vnútorné súčiastky v motore, senzorové sondy, katalyzátor, zníži emisiu CO2, čím sa výrazne zlepší všeobecný výkon.Ako často mám používať CATACLEAN?

Odporúčame, aby ste do palivovej nádrže naliali 1 fľaštičku CATACLEAN-u raz za tri mesiace. V prípade, že vozidlo používate väčšinou v meste, tento proces vykonajte za každých 60 dní.Aké sú znaky, na základe ktorých môžem predpokladať, že motorové vozidlo nefunguje správne?

Pravdepodobne vo vašom vozidle je porucha ak: rozsvieti sa niektorá lampa, ktorá upozorňuje na chybu, napr. "SERVIS","CHECK ENGINE", zvýši sa spotreba paliva, zníži sa výkon vozidla, vozidlo dosiahlo zlé emisné výsledky.Ako môžem maximalizovať účinky CATACLEAN-u?

Postupuje podľa nasledovných inštrukcii:
1. Dbajte na to, aby palivová nádrž bola plná do 1 (12-16 litrov), keď nalievate
CATACLEAN
2. Motor musí mať prevádzkovú teplotu, keď do nádrže nalejete
CATACLEAN
3. Nalejte celú fľaštičku
CATACLEAN-u do palivovej nádrže
4. Spravte s vašim vozidlo 30-40 km pred tankovaním.